fbpx
kalendarz wdzięczności CZERWIEC i tracker nastrojów – PDF
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności CZERWIEC i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności CZERWIEC zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca są LUDZIE.

Kalendarz wdzięczności CZERWIEC i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności CZERWIEC i tracker nastrojów – PDF

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na czerwiec z inspiracjami chatek.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim czerwca są LUDZIE.

Ludzie są tematem przewodnim tego miesiąca. Relacje z ludźmi to nasza codzienność. Od rana jesteś z kimś w kontakcie, czy to rodzina, czy współpracownicy. Przyjrzyj się tym ludziom, poczują radość, że są wokół Ciebie. Jakie w tych relacjach powstają emocje?

Są jeszcze ludzie, którzy nam pomagają – lekarze, taksówkarze; inspirują – pisarze i ludzie w social mediach i ci, których spotykasz na swojej drodze na chodniku, w autobusie.

kalendarz wdzięczności CZERWIEC i tracker nastrojów – PDF

Moje nastroje

Tracker nastrojów z motywem chatek.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS