fbpx
kalendarz wdzięczności grudzień
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności GRUDZIEŃ i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności GRUDZIEŃ zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca są RELACJE.

Kalendarz wdzięczności GRUDZIEŃ i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

dziennik wdzięczności grudzień

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na GRUDZIEŃ przybrany świątecznie, w gałązki, kokardki i ostrokrzew.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim grudnia są RELACJE.

Grudzień to dla mnie miesiąc, gdy bardziej jesteśmy ze sobą, częściej rozmawiamy, doceniamy, cieszymy się. Nawet praca schodzi na drugi plan, jeśli oczywiście są w niej w miarę normalne warunki.

Dlatego relacje wypadają w grudniu. Zapraszam Cię do patrzenia wybaczającymi oczami na Twoich bliskich, na pielęgnowanie relacji oraz tradycji, bo to nas łączy.

Rozmawiaj, słuchaj, dziel się, a przede wszystkim uśmiechaj.

kalendarz wdzięczności grudzień

Moje nastroje

Tracker nastrojów przypomina świąteczny wieniec.

Koloruj i szanuj swoje emocje.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS