fbpx
kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca są EMOCJE i UCZUCIA.

Kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na kwiecień z inspiracjami do wdzięczności z motywem buziek.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim kwietnia są EMOCJE i UCZUCIA.

Jak się teraz czujesz, co czujesz, gdy dostajesz prezent, jakie masz w sobie emocje, gdy ktoś Ci robi na złość i w końcu, czy te emocje trzymasz w sobie, czy dajesz wyraz swoim emocjom.

Radość, złość, zranienie … niezliczona ilość emocji i uczuć przewija się w nas każdego dnia. Czas się im przyjrzeć.

Wcześniej pisałam już o pozytywnych emocjach i dobrych słowach. W kalendarzu wdzięczności na kwiecień przyjrzysz się im dokładniej. Zwracasz na nie szczególna uwagę w tym miesiącu, a pod koniec zobaczysz szerszy obraz swoich odczuć. Ciekawa jestem, czy obraz będzie taki, jak myślałaś na początku.

kalendarz wdzięczności KWIECIEŃ i tracker nastrojów – PDF

Moje nastroje

Tracker nastrojów z motywem słońca i chmurek.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS