fbpx
dziennik wdzięczności listopad
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności LISTOPAD i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności LISTOPAD zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca są PRZEDMIOTY, ODCZUCIA.

Kalendarz wdzięczności LISTOPAD i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

dziennik wdzięczności listopad

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na LISTOPAD z cieplutkimi inspiracjami.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim listopada są PRZEDMIOTY, ODCZUCIA.

Listopad też ma swój urok. Chłodne dni, to ciepłe swetry i koce. Kino, teatr i muzeum czekają, nie wspominając już o nowej, wciągającej książce.

Listopad to czas porządkowania zdjęć z wakacji. Stwórz z nich album, zaproś przyjaciół do wspólnego wspominania. Przygotujecie do tego smaczne przekąski i aromatyczną herbatę z imbirem i cytryną.

kalendarz wdzięczności listopad

Moje nastroje

Tracker nastrojów z jesiennymi przyjemnościami.

Koloruj i ciesz się urokami jesieni.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności PDF

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS