fbpx
kalendarz wdzięczności MAJ
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności MAJ i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności MAJ zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca jest UMYSŁ i WNĘTRZE.

Kalendarz wdzięczności MAJ i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności MAJ

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na maj z kwiatowymi inspiracjami.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim maja jest UMYSŁ i WNĘTRZE.

W tym miesiącu zwrócimy uwagę na to, co się dzieje w naszej głowie. Docenimy to, że mamy marzenia, snujemy plany, potrafimy sobie wiele rzeczy wyobrazić. Popatrzymy tez na nasze rytuały i nawyki, na to co nam w duszy gra i o czy szepczą anioły.

Jak piękne są wspomnienia, szczególnie, gdy myślimy o tym nad kubkiem kawy w niedzielny weekend. Doceniajmy chwile, to co ulotne i niewidoczne, a cenne.

kalendarz wdzięczności MAJ

Moje nastroje

Tracker nastrojów z motywem kwiatów.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności PDF

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS