fbpx
kalendarz wdzięczności MARZEC
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności MARZEC i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim marca są PRZEDMIOTY codziennego użytku.

Kalendarz wdzięczności MARZEC i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności MARZEC

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na marzec z inspiracjami do wdzięczności z wiosennym motywem.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim marca są PRZEDMIOTY codziennego użytku.

Odkryj radość z tego, co masz na co dzień, ubrania, parasolkę, mydło, internet, telefon komórkowy i całą masę rzeczy, które uważasz za zestaw obowiązkowy.

Czy myślisz, że Ci się one należą, czy one Ci służą, a może tak spojrzeć z innej strony: one Ci dają wygodne życie, więc doceniaj i dbaj o nie.

kalendarz wdzięczności MARZEC

Moje nastroje

Tracker nastrojów z wiosennym motywem.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności PDF

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS