fbpx
kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ i tracker nastrojów
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca jest NATURA.

Kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na sierpień z inspiracjami pięknych pawi.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim sierpnia jest NATURA.

Zwierzęta domowe i zagrodowe. Te, które dla nas są tak powszednie, a z drugiej strony tak bardzo się z nimi zżywamy, jak psy czy koty lub ich nie zauważamy, jak mrówki, biedronki.

Natura to też dary natury: owoce, liście, mchy, szyszki. Będziemy doceniać piękno natury, czerpać z niej inspiracje i radość.

kalendarz wdzięczności SIERPIEŃ i tracker nastrojów

Moje nastroje

Tracker nastrojów w kształcie wachlarza z pawich piór.

Od Ciebie zależy, jakie barwy przybierze ten piękny ptak.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności PDF

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS