fbpx
kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ i tracker nastrojów
kalendarz,  szczęśliwa,  wdzięczność

kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ i tracker nastrojów – PDF

Zachęcam Cię do zwrócenia większej uwagi na to, co już masz, niż to, czego Ci brakuje. Kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ zawiera sugestie, za co każdego dnia możesz podziękować, co docenić. Tematem przewodnim tego miesiąca jest ROZWÓJ.

Kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ i tracker nastrojów pobierz za darmo. Zachęcam Cię, byś każdego dnia zauważała i doceniała to kim jesteś i co masz.

W trackerze nastrojów każdego dnia oznaczaj swój nastrój, zobaczysz, czy ten miesiąc był faktycznie taki zły. Mamy tendencję do uogólniania, stąd pomysł na namacalny dowód, jak się czujesz.

nad-zwyczajna Ela

kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ i tracker nastrojów

Inspiracje do wdzięczności

Kalendarz wdzięczności na wrzesień z książkowymi inspiracjami.

Każdego dnia wpisujesz 3-5 rzeczy, zdarzeń, osób, za które jesteś wdzięczna. Chodzi o zauważenie małych, oczywistych rzeczy, docenianie ich.

Z boku przygotowałam inspiracje, za co możesz być wdzięczna. Wiem, że z marszu może być Ci trudno coś wymyśleć. Inspirację, którą już wykorzystałaś, skreśl.

Tematem przewodnim września jest ROZWÓJ.

Twój rozwój to nie muszą być wielkie kroki, jak kolejne studia, awans na dyrektora czy znajomość 5 języków obcych. Zobacz i doceń, jak wiele już osiągnęłaś.

Zauważaj i otaczaj się ludźmi, którzy Cię zainspirują do dalszego rozwoju. Czerp wiedzę, pogłębiaj zainteresowania. Umysł lubi się uczyć i ma jeszcze dużo wolnego miejsca na nowa wiedzę.

kalendarz wdzięczności WRZESIEŃ i tracker nastrojów

Moje nastroje

Tracker nastrojów z książkami.

Od Ciebie zależy, jak bardzo będzie kolorowa Twoja półka książkowa.

Poznać siebie to najważniejsza i najtrudniejsza rzecz. Stąd tracker nastroju. Wydaje Ci się, że cały czas jesteś smutna – może tylko lubisz uogólniać. Czy wręcz przeciwnie, tryskasz humorem – może to tylko przykrywka.

Tracker nastrojów pokaże Ci każdego dnia, jak się czułaś. Ciekawa jestem jaki pod koniec miesiąca Twój tracker będzie miał kolor?

Doczytaj więcej o działaniu trakera nastroju.

kalendarz wdzięczności PDF

Dodatkowe trackery.

Tracker efektywności – monitoruje wykorzystanie czasu.

Tracker snu – patrzysz, ile i jak śpisz.

Tracker aktywności fizycznej – czy się ruszasz.

Szczegółowe instrukcje przy trackerach.

.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS