fbpx
życie szczęśliwe, świadome i spełnione

życie szczęśliwe, świadome i spełnione

Chcesz wieść życie szczęśliwe, świadome i spełnione? To jest wykonalne i prostsze niż myślisz. Wystarczy za pomocą małych działań zmienić swoją percepcję. I właśnie o tym opowiadam na moim blogu.

Wspaniała Kobieto, życie jest piękne, każde, zwłaszcza Twoje!

Jak do tego doszłam? Nadal się w tym utwierdzam, ale ufam, że dzięki codziennym małym działaniom konsekwentnie robię krok do przodu. A jeśli czasem zrobię jeden w tył, to wiem, że za chwilę będą dwa wprzód, bo to taniec cha-cha przecież. Chcesz poznać moją drogę? Zapraszam tędy.

Blog Nadzwyczajna opowiada o szczęściu, świadomym życiu i o spełnieniu.

Na pewno, jeśli jeszcze nie jesteś, to chcesz stać się kobietą szczęśliwą, świadomą i spełnioną. Ja chcę. Ten blog ma pomagać Tobie i mnie w naszej drodze życia. Tak, by chciało się żyć, był cel i szczęście.

Czy zmiany bez przewrotów życiowych są możliwe?

Życie nie jest łatwe, ani Twoje, ani moje. Dlatego nauczyłam się, że trudno podejmować ogromne wyrzeczenia, robić wywroty w domu, pracy i w serduchu. Nie mamy już na to siły. Na myśl o kolejnym obowiązku tylko wzdycham. Dodawanie tysięcznego może przeważyć szalę.

Moja idea życiowa, a więc i bloga Nadzwyczajna, to małe działania, prawie niewidoczne dla nikogo z otoczenia. Naprawdę w swoim życiu możesz zmienić bardzo wiele, nie wywracając go do góry nogami. Jak tak działam i wydaje mi się, że idę do przodu, a przynajmniej tak twierdzą moi znajomi.

Opierając się na własnym przykładzie oraz czerpiąc inspiracje z otoczenia, podpowiem Ci, jak bez czekania na odpowiednią chwilę, ilość pieniędzy, możliwości czasowe, odchowanie dzieci, opiekę nad starszą osobą lub kondycję czy lepsze zdrowie codziennie iść krok do przodu, dojrzeć w sobie szczęście, zacząć żyć świadomie i poczuć się spełnioną.

Kobieta szczęśliwa

Szczęście to nie radość, ale radość bierze się ze szczęścia. Szczęście to stan ducha. Nie musisz codziennie rano uśmiechać się na dźwięk budzika i nadal być zadowolona.

Chcę Ci pomóc odkryć Twoje wewnętrzne szczęście, które masz w sobie, ale w zakręconej codzienności możesz uważać często inaczej. Poopowiadam o emocjach, ale tylko tych pozytywnych, bo negatywne, jestem pewna, masz w małym paluszku. Nie będę zabraniać się Ci złościć, irytować. To są nasze naturalne emocje. Będziemy w prostych chwilach łapać pozytywne wrażenia, szukać szczęścia w drobiazgach życia.

Wpisy z serii SZCZĘŚCIE znajdziesz tutaj.

Zaproszę Cię do zmiany niektórych działań, ale będzie ona niewielka, z pozoru nawet niezauważalna. Jednak w Twojej głowie kropla drąży skałę i po jakimś czasie te, wydawałoby się banalne, czynności sprawią, że poczujesz, że w Twoim życiu szczęście ma przewagę. Życie szczęśliwe jest proste.

życie szczęśliwe, świadome i spełnione

Kobieta świadoma

Kobieta świadoma rozumienie siebie i świat. Mimo że Twoje reakcje się nie zmienią, uświadomisz sobie, dlaczego tak szybko wpadasz w złość i jak to zmienić, ale nie radykalnie, lecz dzięki niewielkim działaniom.

Świadoma kobieta akceptuje siebie, wie co może zmienić, a czego nie. Ważne, żeby zacząć od własnej osoby, a otoczenie z czasem zobaczy z Twoją metamorfozę i pójdzie za Tobą lub odejdzie. Nie jest łatwo wpływać na innych ludzi słowami. Trudnych dla Ciebie osób, jeśli same nie będą chciały, nie zmienisz. Za to własny przykład może zdziałać wiele.

Pomogę Ci pójść krok dalej – pokażę jak radzić sobie z przeszkadzajkami w życiu,  jak trudne sytuacje zamienić na znośne i jak sposób wysławiania się wpływa na Twoje myślenie.

Wpisy z serii ŚWIADOMA znajdziesz tutaj.

W tej kategorii bloga Nadzwyczajna postaram się pomóc Ci w zmianie myślenia i postrzegania samej siebie oraz otaczającej Cię rzeczywistości.

życie szczęśliwe, świadome i spełnione

Kobieta spełniona

Zadania dnia codziennego sprzyjają popadaniu w rutynę, wszystko powszednieje. Kiedy tak idę zwykłym trybem dnia, po miesiącu czuję, jakby brakowało mi przestrzeni, powietrza. Wiesz, tego czegoś więcej.

Po to właśnie są pasje. W tej części bloga zachęcam Cię do poszukiwania czegoś więcej, robienia w życiu czegoś cudownego. Nie, nie jest to ani kosztowne, ani czasochłonne, ani karkołomne. Zgodnie z ideą bloga Nadzwyczajna, otworzę Ci oczy, żebyś zobaczyła, jak to, co lubisz na co dzień może stać się Twoją pasją, jak to, do czego tęsknisz, krok po kroku będzie się do Ciebie przybliżać, w działaniach zupełnie innych, niż mogłabyś się spodziewać. Odkrywanie i pogłębianie ze mną swojej pasji to małe kroki, niewielkie czynności, zero wyrzeczeń, ale przyjemność płynąca z głębi, z serca.

Wpisy z serii SPEŁNIONA znajdziesz tutaj.

.

życzę Ci szczęśliwego dnia,

nad-zwyczajna Ela

Codzienna dawka inspiracji na życie szczęśliwe, świadome i spełnione czeka na Ciebie na:

Instagramie oraz Facebooku

Jeśli chcesz być na bieżąco, z tym, co dzieje się na blogu Nadzwyczajna, zapisz się na newsletter, pobierając prezent na stronie GRATIS

Co daje wdzięczność
POBIERZ TERAZ GRATIS